Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 16.03.2011, 22:36
Tak jestem w ....iony ze nie moge. Poprostu mam dosc takich wpadek. Mam juz tego dosc. Tak samo ....a podejda do jakis ogorkow na ktoerych trafimy w pucharach i jak co roku .... z tego bedzie. Takie podejscie to moga sobie w dupe wsadzic. I dlaczego graja tak chaotycznie, bez pomyslu Teraz zobaczymy na co naprawde stac ten zespol. Bo dotychczasowe zwyciestwa nie napawaja mnie churaoptymizmem jak niektorych ........
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!