Tak jestem w ....iony ze nie moge. Poprostu mam dosc takich wpadek. Mam juz tego dosc. Tak samo ....a podejda do jakis ogorkow na ktoerych trafimy w pucharach i jak co roku .... z tego bedzie. Takie podejscie to moga sobie w dupe wsadzic. I dlaczego graja tak chaotycznie, bez pomyslu

Teraz zobaczymy na co naprawde stac ten zespol. Bo dotychczasowe zwyciestwa nie napawaja mnie churaoptymizmem jak niektorych ........