Wyświetl pojedynczy post
maciek5656
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1589
Stary 16.03.2011, 22:36
Ehhh i znów scenariusz się powtarza:
1. Wylosowanie najsłabszego możliwego przeciwnika.
2. Euforia na forum nad tym że ogolimy tych frajerów do zera.
3. W........
Trzeba mieć nadzieję że jeden taki dwumecz na rok wystarczy i w europie zaprezentujemy się poprawnie.

PS. Ten komentator to Michał Zawacki prywatnie kibic Amiki Poznań.