|
Ehhh i znów scenariusz się powtarza:
1. Wylosowanie najsłabszego możliwego przeciwnika.
2. Euforia na forum nad tym że ogolimy tych frajerów do zera.
3. W........
Trzeba mieć nadzieję że jeden taki dwumecz na rok wystarczy i w europie zaprezentujemy się poprawnie.
PS. Ten komentator to Michał Zawacki prywatnie kibic Amiki Poznań.
|