Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2011, 22:35
ChG napisał(a):Wyświetl post
Skończcie panikować, ja pierdziele. Co się takiego stało, że tak panikujecie? Jesteśmy na 7 miejscu w lidze czy co? Ja się ciesze, że odpadli, przynajmniej skupią się na lidze i rozniosą ją w pył. A niszowym Pucharem Polski można sobie co najwyżej podetrzeć tyłek.
Chyba zapomniales od ktorej rundy startuje w pucharach zdobywca PP? Mielbysmy szanse ominac jakis Karabach...
DysoN