Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
1585
16.03.2011, 22:35
Te gole to oni sami sobie strzelili. Szkoda bo grali dosyć dobrze, największa bure powinien dostać Rios bo zasępił się na gola.
Dobrze że takie lekcje odbieramy w PP a nie w lidze.
westersyl