Wyświetl pojedynczy post
Maciek#10
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1584
Stary 16.03.2011, 22:35
Tak się kończy odpuszczenie pierwszego meczu Dzisiaj było nieźle, od 15 do 60 minuty cisnęliśmy, później od 80 do 90. To lepiej niż w poprzednich meczach. Wyniku nie udało się zrobić bo presja. Pozostaje mieć pretensje za pierwszy mecz.

Inna sprawa to gesty Małeckiego. Trzeba się zastanowić czy więcej daje nam grą, czy odbiera zachowaniem. Bo wpływa na resztę drużyny destrukcyjnie.

Szkoda że Wiślacy kolejny raz nie wykazali się profesjonalizmem potrzebnym do wygrania Pucharu Polski.
Da mihi castitatem et continentiam,
sed noli modo!