Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek311
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1583
Stary 16.03.2011, 22:35
Po pierwsze, przestańcie Kur... jechać po swoich piłkarzach, Rios nie zagrał wcale takiego złego meczu, a jedziecie po nim w co drugim poście.
Po drugie, według mnie Maskat zawalił zmiany, ściągnął dwóch najlepszych piłkarzy. Melikson, jako jedyny ciągnął grę do przodu, czego po zmianie brakowało.
Po trzecie, zagraliśmy słabo i tyle, przy 2:0 powinniśmy dalej ciągnąć do przodu grę, by strzelić jak najwięcej bramek, a nie dać wbić sobie dwóch kolejnych.

Tyle ode mnie. Koniec z PP ! Teraz tylko WALKA O MISTRZOSTWO !