Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1577
Stary 16.03.2011, 22:33
Mecz nie był zły w naszym wykonaniu, moim zdaniem lepszy niż z Widzewem. Gdy marnuje się okazje na 3:0 to dostaje na 2:2.