Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1577
16.03.2011, 22:33
Mecz nie był zły w naszym wykonaniu, moim zdaniem lepszy niż z Widzewem. Gdy marnuje się okazje na 3:0 to dostaje na 2:2.
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93