|
Hehe, już wywalajcie Jaliensa, Genkov jest słaby, bo tylko jeden gol, Pareiko to amator, bo mu I-ligowcy strzelili dwa gole, a Melikson dzisiaj nie błyszczał - na stos z nim.
Powie mi ktoś dlaczego tylko Wisła Kraków ma takich płaczków kibiców? Dlaczego kibice innych drużyn nie są takimi babami?
|