Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY
Offline
#
1562
16.03.2011, 22:31
Ja nie wiem czy przegraliśmy bo drużyna odpuściła przy 2-0 myśląc ze mecz się sam wygra czy z głupoty poszczególnych zawodników (czyt. Małecki, Cikos) czy ich indywidualnych błędów.
Przemas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemas
Znajdź inne posty napisane przez Przemas