Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 16.03.2011, 22:31
Ja nie wiem czy przegraliśmy bo drużyna odpuściła przy 2-0 myśląc ze mecz się sam wygra czy z głupoty poszczególnych zawodników (czyt. Małecki, Cikos) czy ich indywidualnych błędów.