willow napisał(a):

|
Ja powiem tylko tyle, że Maaskantowi za zmiany, jakich dokonał, należy się siarczysty kop w du...ę.
|
Nie Maaskantowi tym tym Asą które weszły... Znowu zabrakło serducha...
Gargułe pierwszy raz widziałem w TV jak rozmawiał z sędzią po meczu.