Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1559
Stary 16.03.2011, 22:30
Emocje i narzekania jakbyśmy co najmniej z 1/4 LM odpadli nie wiem jak Wy, ale ja jakoś do tego przywykłem, tak samo jak do rangi jaką ma PP..
Tak jak ktoś napisał, byle w lidze do przodu bo tylko to się liczy !