Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
Od: 11.2010
Offline
#
1559
16.03.2011, 22:30
Emocje i narzekania jakbyśmy co najmniej z 1/4 LM odpadli
nie wiem jak Wy, ale ja jakoś do tego przywykłem, tak samo jak do rangi jaką ma PP..
Tak jak ktoś napisał, byle w lidze do przodu bo tylko to się liczy !
Konfliktowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Konfliktowy
Znajdź inne posty napisane przez Konfliktowy