Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1557
Stary 16.03.2011, 22:30
no to zostaje walka o MP na całeg
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA