Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!
Offline
#
1557
16.03.2011, 22:30
no to zostaje walka o MP na całeg
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
pluti1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pluti1906
Znajdź inne posty napisane przez pluti1906