Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1551
16.03.2011, 22:27
Jutro zawodnicy na dywanik i poważne kary finansowe dla nich! Jak nie można im przemówić do rozumu to trzeba przemówić im do ich kieszeni!
armani199
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do armani199
Znajdź inne posty napisane przez armani199