Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
JohnyTS
Member
Od: 09.2009
Offline
#
1549
16.03.2011, 22:27
Ma ktoś mi imię i nazwisko komentatora, osobiście mu zaj*e !?
06.07.1987
Ś.P KOMPOT
[
*
]
† 26.03.2010 †
JohnyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JohnyTS
Znajdź inne posty napisane przez JohnyTS