|
Ja tam nie jestem jakiś wściekły za ten wynik, bo zdążyłem się do tego już przyzwyczaić że z tego pucharu prędzej czy później odpadamy. O meczu nic nie powiem, bo tylko relację tekstową widziałem. Dla mnie ważne żeby w tabeli ligowej było z przodu i tyle
Powód: zjadłem wyraz
Ostatnio edytowane przez vilgefortis : 16.03.2011 o godz. 22:27.
|