Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
1544
16.03.2011, 22:24
Nasi gracze w większości na boisku zachowywali się jak DEBILE ...
Pretensji nie mam jedynie do Wilka ...
Greeg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greeg
Znajdź inne posty napisane przez Greeg