Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 16.03.2011, 22:24
Nasi gracze w większości na boisku zachowywali się jak DEBILE ...

Pretensji nie mam jedynie do Wilka ...