Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
KoTu1906
Member
Od: 11.2009
Skąd: Nizina Mazowiecka
Offline
#
1543
16.03.2011, 22:24
nie mam slow. frajerstwo po calosci z naszej strony
KoTu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoTu1906
Znajdź inne posty napisane przez KoTu1906