mic napisał(a):

Jaki orgazm komentarzyny ))))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
naprawdę ludzi powinno się rozliczać z pracy. Dokładnie profesjonalizm danego zawodu jest bardzo ważny. Nie wiem co to za ch... komentował, ale chyba orgazmu dostawał przy każdej bramce.
W pracy dziennikarza trzeba zachować obiektywizm, nawet jeśli się komuś b. kibicuje ale ten ku... nie potrafił na kanale publicznym, za który wszyscy płacimy!!!