Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1535
Stary 16.03.2011, 22:22
Nic nie potrafi tak spieprzyc dnia jak Wisla,

Nie rozumiem tego po prostu, jak mozna z 2:0 doprowadzic o 2:2. Wkur*iało mnie też niesamowicie, że nasi kopacze widzieli ze dosrodkowaniami nic nie zdziałają, to i tak grali górą ! Strzaly z ziemi u nas nie istnieja...