|
Nic nie potrafi tak spieprzyc dnia jak Wisla,
Nie rozumiem tego po prostu, jak mozna z 2:0 doprowadzic o 2:2. Wkur*iało mnie też niesamowicie, że nasi kopacze widzieli ze dosrodkowaniami nic nie zdziałają, to i tak grali górą ! Strzaly z ziemi u nas nie istnieja...
|