Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 16.03.2011, 22:21
RIOS- do tej pory byłem zwolennikiem dawaniu mu szans. Dzisiaj życze mu żeby to był jego ostatni występl w Wiśle. K***** MAC