Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1525
Stary 16.03.2011, 22:21
Co za frajerstwo :/ Prowadzić 2-0 z pierwszoligowcem i na koniec zremisować; normalnie jaja.
Jedyny pozytyw jest taki, że Genkov w końcu coś strzelił.

!! TZMiN !!