Witoldon napisał(a):

|
Jeśli odpadniemy to Rios powinien z buta zapierd... za sytuację na 3-0.
|
Bredzisz, Małecki powinien, że nie podał będąc kilka razy w polu karnym.... Bo akurat Rios dobrze przerzucił nad bramkarzem, a to że Sivakov stał jak słup w polu karnym i nie poszedł za akcją, to nie wpadło...