|
Co to za .... komentuje chyba się spuścił razem z końcowym gwizdkiem hahah żałosny.
Szkoda, mieliśmy ten mecz wygrany 2:0 i dowozimy do końca. Ale niestety całkowicie zgłupieli w obronie 2x przy stałych fragmentach -widać było wyraźnie, że PBB ma to wyćwiczone do perfekcji.
Ostatnio edytowane przez tofik : 16.03.2011 o godz. 22:22.
. .
|