Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2011, 22:20
Jaki orgazm komentarzyny ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Na szybko po meczu:

Jaliens - out, nigdy wiecej w koszulce Wisly
Gargula - - // -
Zurawski - -//-
Cikos - myslec na boisku
Maly - myslec na boisku
Lobo - jako jedyny 'gwiazdor' pokazal, ze mu sie chce
Rios - totalne olewactwo i brak profesjonalizmu PO bramce na 2:0...
Ostatnio edytowane przez mic : 16.03.2011 o godz. 22:25.