Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
pluti1906
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Ogrodzieniec zawsze z Wisłą!!!
Offline
#
1496
16.03.2011, 22:17
Brawo dla podbeskidzia!!! Niestaty to my gramy tak sŁabo;/
TYLKO WISEŁKA NASZA WISEŁKA
pluti1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pluti1906
Znajdź inne posty napisane przez pluti1906