Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Flinston
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
1475
16.03.2011, 22:10
co za frajerzy z naszych przy dwubramkowym prowadzeniu dac sobie takim jeleniom dwie bramki wbic... chvj człowieka strzela jak to widzi
Flinston
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flinston
Znajdź inne posty napisane przez Flinston