a kwa Mały jak mógł zagrać do Sivakowa to już nie pamiętacie tylko Riosa w kółko? Uderzył poprawnie, mógł troszkę mocniej ale trudno... po co później Mały ładował w krótki między obrońcę i bramkarza

I ta 1 bramka Podbeskidzia dla mnie faul na bramkarzu, ale muszę jeszcze raz zobaczyć powtórkę by się upewnić..