Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1468
Stary 16.03.2011, 22:07
a kwa Mały jak mógł zagrać do Sivakowa to już nie pamiętacie tylko Riosa w kółko? Uderzył poprawnie, mógł troszkę mocniej ale trudno... po co później Mały ładował w krótki między obrońcę i bramkarza I ta 1 bramka Podbeskidzia dla mnie faul na bramkarzu, ale muszę jeszcze raz zobaczyć powtórkę by się upewnić..