Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 16.03.2011, 21:58
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
wytłumaczcie mi jak to jest K**** idzie taki Łobo z piłką Mały wychodzi na idealnie czystą pozycje a on na chama gra bez sensu między dwóch obrońców co za KRETYN!

Już nie komentuje super playmakera international level Garguły
KRETYNEM to sobie kolegow nazywaj, a nie zawodnikow Bialej Gwiazdy

pomijam juz ze piszesz glupoty