Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1426
Stary 16.03.2011, 21:48
To chyba pierwszy tak poważny błąd Pareiki. No, ale nic, każdemu się zdarza. Teraz tylko trzeba wbić 3-cią bramkę, żeby przypadkiem coś Podbeskidziu nie wpadło na 2:2.