Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1424
Stary 16.03.2011, 21:46
Janosz963 napisał(a):Wyświetl post
Pareiko trzymał już piłkę w rękawicach ?!
NIestety, nie. Odbil na noge napastnika, zadnego faulu nie bylo