Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1421
Stary 16.03.2011, 21:46
Ten komentator to chyba pracuje w Podbeskidziu... Wisła cały czas źle, a z gola gospodarzy cieszy się, jakby orgazm przeżywał....:/