Po 8 minutach meczu...
skeba napisał(a):

|
Sivakow niech pohamuje się trochę, bo czerwoną dostanie.
|
Po 14 minutach...
skeba napisał(a):

|
Powtórka z 1 meczu. Zero składnych akcji, ja bym za Sivakowa Jirsaka wpuścil. On nic nie gra, ani w ofensywie, ani w defensywie - głupie faule
|
Po 25 minutach...
i po 42 minutach...
skeba napisał(a):

|
Andy już 2 rzut wolny nam zrobił, z których trzeba strzelić bramkę. Z takich pozycji już się strzela
|
....a koleś idz do psychologa, to jest masakra! i tak kur** co mecz z Twojej strony.
Mody zróbcie coś z tym bo dramat!
Co do meczu, po przespanych 2o min Wisła zdominowała Podbeskidzie, fajnie Andy z przodu, Genkov mało widoczny... reszta na dobrym poziomie. Strzelić 2 i 3 bramke i powrót w dobrych humorach do Krakowa!