Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1390
Stary 16.03.2011, 21:27
Po 8 minutach meczu...

skeba napisał(a):Wyświetl post
Sivakow niech pohamuje się trochę, bo czerwoną dostanie.
Po 14 minutach...

skeba napisał(a):Wyświetl post
Powtórka z 1 meczu. Zero składnych akcji, ja bym za Sivakowa Jirsaka wpuścil. On nic nie gra, ani w ofensywie, ani w defensywie - głupie faule
Po 25 minutach...

skeba napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy oglądają mecz, uwierz mi. 25 minut i nic nie gramy.
Właśnie wpadł samobój - mozna i tak
i po 42 minutach...

skeba napisał(a):Wyświetl post
Andy już 2 rzut wolny nam zrobił, z których trzeba strzelić bramkę. Z takich pozycji już się strzela
....a koleś idz do psychologa, to jest masakra! i tak kur** co mecz z Twojej strony.
Mody zróbcie coś z tym bo dramat!

Co do meczu, po przespanych 2o min Wisła zdominowała Podbeskidzie, fajnie Andy z przodu, Genkov mało widoczny... reszta na dobrym poziomie. Strzelić 2 i 3 bramke i powrót w dobrych humorach do Krakowa!