Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
oldbiezanow
Senior Member
Od: 12.2005
Offline
#
1383
16.03.2011, 21:24
Mocne to Podbeskidzie. Więcej po ziemi grać trzeba (Robert też to zauważył
). Kiro za Sivakova i ogień! Brawo Rios i Gordan
TYLKO WISŁA
oldbiezanow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do oldbiezanow
Znajdź inne posty napisane przez oldbiezanow