Wyświetl pojedynczy post
oldbiezanow
Senior Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1383
Stary 16.03.2011, 21:24
Mocne to Podbeskidzie. Więcej po ziemi grać trzeba (Robert też to zauważył ). Kiro za Sivakova i ogień! Brawo Rios i Gordan
TYLKO WISŁA