Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5820
Stary 16.03.2011, 21:15
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Na pewno w/w gracze są lepsi niż np. YOSSI BENAYOUN?
"Np." to złe określenie. Benayoun to JEDYNY izraelski ofensywny pomocnik porównywalny z Błaszczykowskim czy Peszką, pewnie BYŁ lepszy od nich (bo nie gra w ogóle w tym sezonie), ale to by było na tyle w ich kadrze. Kayal z bardzo przeciętnego Cetlicu, Cohen z Norymbergi czy Natkho z Rubina, który przegrywał rywalizację z Murawskim, to defensywni pomocnicy, a Vermouth, drugi w klasyfikacji ofensywnych pomocników w Izraelu nie umywa się do Peszki, Kuby, Ludo, to jest co najwyżej poziom Grosickiego czy Mierzejewskiego.
Odpowiedz cytując