Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1331
Stary 16.03.2011, 20:42
Zdanie z relacji live, że nasi mają problem z wyjściem z własnej połowy nie napawa optymizmem...
Wierzę, że wygramy, choć stawiam, że będzie to 90 minut kopaniny
What's new?