Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9482
Stary 16.03.2011, 19:29
Hudy napisał(a):Wyświetl post
''W sytuacji gdy kluby awansujące do Ekstraklasy z I ligi nie spełnią warunków licencyjnych dla tej klasy rozgrywkowej wówczas awans uzyska drużyna najwyżej sklasyfikowana w rozgrywkach Ekstraklasy, która spadła, z wyłączeniem zespołów przeniesionych dyscyplinarnie.''

Rozumiem, że się sytuacja zmieniała ale było tak jak powyżej.
Czytałem, że zmienili ten przepis. Jeśli twój cytat pochodzi z aktualnego regulaminu oznacza to, że zmiana będzie obowiązywać dopiero od przyszłego sezonu...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując