Hudy napisał(a):

''W sytuacji gdy kluby awansujące do Ekstraklasy z I ligi nie spełnią warunków licencyjnych dla tej klasy rozgrywkowej wówczas awans uzyska drużyna najwyżej sklasyfikowana w rozgrywkach Ekstraklasy, która spadła, z wyłączeniem zespołów przeniesionych dyscyplinarnie.''
Rozumiem, że się sytuacja zmieniała ale było tak jak powyżej.
|
Czytałem, że zmienili ten przepis. Jeśli twój cytat pochodzi z aktualnego regulaminu oznacza to, że zmiana będzie obowiązywać dopiero od przyszłego sezonu...