sergio napisał(a):

Lechijka już 1:0 z Jagą prowadzi oby tak do końca!
Ten Traore jest nieprzeciętny mam nadzieję że go kupimy w lecie
edit. już 1:1
|
Hmm, to chyba nie ten temat z meczem

Hmm, to chyba nie ten temat z Traore

Kupimy go najwyżej wtedy, gdy będzie można zastosować prawo Bosmana
Hudy napisał(a):

''W sytuacji gdy kluby awansujące do Ekstraklasy z I ligi nie spełnią warunków licencyjnych dla tej klasy rozgrywkowej wówczas awans uzyska drużyna najwyżej sklasyfikowana w rozgrywkach Ekstraklasy, która spadła, z wyłączeniem zespołów przeniesionych dyscyplinarnie.''
Rozumiem, że się sytuacja zmieniała ale było tak jak powyżej.
|
Czyli, gdy ŁKS nie dostanie licencji i zajmie pierwsze miejsce, a Polonię Bytom zdegradują - Cracovia się ostaje, czy dalej to drugie miejsce spadkowe jest dla nich zagrzane?
