Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9481
Stary 16.03.2011, 19:12
sergio napisał(a):Wyświetl post
Lechijka już 1:0 z Jagą prowadzi oby tak do końca!

Ten Traore jest nieprzeciętny mam nadzieję że go kupimy w lecie


edit. już 1:1
Hmm, to chyba nie ten temat z meczem
Hmm, to chyba nie ten temat z Traore
Kupimy go najwyżej wtedy, gdy będzie można zastosować prawo Bosmana

Hudy napisał(a):Wyświetl post
''W sytuacji gdy kluby awansujące do Ekstraklasy z I ligi nie spełnią warunków licencyjnych dla tej klasy rozgrywkowej wówczas awans uzyska drużyna najwyżej sklasyfikowana w rozgrywkach Ekstraklasy, która spadła, z wyłączeniem zespołów przeniesionych dyscyplinarnie.''

Rozumiem, że się sytuacja zmieniała ale było tak jak powyżej.
Czyli, gdy ŁKS nie dostanie licencji i zajmie pierwsze miejsce, a Polonię Bytom zdegradują - Cracovia się ostaje, czy dalej to drugie miejsce spadkowe jest dla nich zagrzane?
Odpowiedz cytując