Arked napisał(a):

|
Jeśli z ŁKS nie dostanie licencji to na jego miejsce wejdzie kolejna drużyna z I ligi, a nie z Ekstraklasy więc Cracovia na tym nie zyska.
|
''W sytuacji gdy kluby awansujące do Ekstraklasy z I ligi nie spełnią warunków licencyjnych dla tej klasy rozgrywkowej wówczas awans uzyska drużyna najwyżej sklasyfikowana w rozgrywkach Ekstraklasy, która spadła, z wyłączeniem zespołów przeniesionych dyscyplinarnie.''
Rozumiem, że się sytuacja zmieniała ale było tak jak powyżej.