Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9480
Stary 16.03.2011, 19:08
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jeśli z ŁKS nie dostanie licencji to na jego miejsce wejdzie kolejna drużyna z I ligi, a nie z Ekstraklasy więc Cracovia na tym nie zyska.
''W sytuacji gdy kluby awansujące do Ekstraklasy z I ligi nie spełnią warunków licencyjnych dla tej klasy rozgrywkowej wówczas awans uzyska drużyna najwyżej sklasyfikowana w rozgrywkach Ekstraklasy, która spadła, z wyłączeniem zespołów przeniesionych dyscyplinarnie.''

Rozumiem, że się sytuacja zmieniała ale było tak jak powyżej.
Odpowiedz cytując