Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1317
Stary 16.03.2011, 18:59
Sorry, ktoś mnie w błąd wprowadził. Wiadomo na pewno tyle, że zagra. Mam nadzieję jednak, że ustawienie będzie wyglądało tak jak w PS.