Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
mlynnek
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
1045
16.03.2011, 18:54
oczywiscie, że jest garaż podziemny tam. no ale lepiej reprezentowac prawdziwego Polaka i ponapierd**** sobie na wszystko mimo, że się o tym chu** wie, prawda sandcostam?
http://img472.imageshack.us/img472/6682/bild0085ta.jpg
<==== wycieczka do warszawy
mlynnek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mlynnek
Znajdź inne posty napisane przez mlynnek