Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1044
Stary 16.03.2011, 18:25
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Z Vinci to jest taki problem według mnie, że nikt tam nie bedzie chcial wynajac bo raz tam nie ma parkingu, a dwa nie ma bardziej .....wego miejsca na biurowiec niż przy Opolskiej w okolicach placu Imbramowskiego. .
Cytat:
Centrum Biurowe VINCI będzie doskonale widocznym i rozpoznawalnym elementem układu urbanistycznego ul. Opolskiej. Garaż podziemny, naziemny parking dla gości i kontrahentów uzupełnia usytuowany w pobliżu duży parking ogólnodostępny.
Tak napisali na stronie - szczerze przejeżdżam często ale jakoś nie zwróciłem uwagi czy jest wjazd na podziemny itp.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując