sandbender napisał(a):

|
Z Vinci to jest taki problem według mnie, że nikt tam nie bedzie chcial wynajac bo raz tam nie ma parkingu, a dwa nie ma bardziej .....wego miejsca na biurowiec niż przy Opolskiej w okolicach placu Imbramowskiego. .
|
Cytat:
|
Centrum Biurowe VINCI będzie doskonale widocznym i rozpoznawalnym elementem układu urbanistycznego ul. Opolskiej. Garaż podziemny, naziemny parking dla gości i kontrahentów uzupełnia usytuowany w pobliżu duży parking ogólnodostępny.
|
Tak napisali na stronie - szczerze przejeżdżam często ale jakoś nie zwróciłem uwagi czy jest wjazd na podziemny itp.