Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9883
Stary 16.03.2011, 18:20
PANDEMONIUM
mi nie chodzi o rozgłos tylko o ten cyrk, chłopak przyjechał do obcego kraju, jeszcze nawet nie zdażył dobrze się zadomowić, a tu burza i ogólnonarodowa dyskusja - Maor do kadry. Już pomijam fakt, że to chory pomysł, ale czy to jest normalne? Gość zagrał 3,5 meczu, rozumiem, że na tle tej szarzyzny wygląda jak połbóg, ale bez przesady. Co będzie jak (odpukać) po jakimś czasie wtopi się w naszą niby ekstraklasową ligę i zniknie niczym Stilic?
Odpowiedz cytując