Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1003
Stary 16.03.2011, 18:15
Wcisa Nh napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem dlaczego klub tego nie widzi i nie reaguje.
Przy tej pojemności nie mieliśmy kompletu po dobrych transferach i sprzyjających wynikach.
Według mnie klub powinien uruchomić inną opcje biletową korzystną finansowo dla osób uczących się i studiujących w innym razie, nasz ponad 30 tys stadion będzie ciężko zapełnić w chodź 70%
W tym momencie klub nie może zmienić cen biletów/karnetów.
Jakby się to uczciwie miało do osób które już zakupiły abonament na rundę wiosenną?
Natomiast wydaje mi się, że trochę się klub przejechał z cenami na sektory docelowo zarezerwowane dla kibiców trochę bardziej zamożnych
Ceny mogą, powinny spaść według mnie po otwarciu całego stadionu.
Odpowiedz cytując