|
Maorowi ten cyrk ( bo inaczej tego się nie da nazwać) nie zaszkodzi. Natomiast to co wyprawia ten kabotyn Smuda woła o pomstę do nieba.
Co do weszło - taki mają styl. Sam artykuł może faktycznie zbyt ostry (wpis o śmieciach - na pewno) natomiast ogólne przesłanie jak najbardziej słuszne. Przecież to już nie jest kabaret - to jest horror.
ps. w sumie to reprezentacja mnie od wielu lat wali ale żal patrzyć jak się sami wystawiamy na pośmiewisko.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 16.03.2011 o godz. 18:07.
|