|
Normalnie, nie bawię się w puszczanie tasiemców, ale dziś z nadmiaru wolnego czasu stworzyłem taki kuponik:
Chelsea FC - FC Kopenhaga 1
Real Madrid - Olympique Lyonnais 1
Inverness Caledonian Thistle - Celtic Glasgow 2
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 2
Tytan AZS Czestochowa - Zaksa Kedzierzyn-Kozle 2
Ivanovic A. - Bartoli M 1
Asseco Prokom Gdynia - PGE Turow Zgorzelec 1
System (5/7)
AKO 10,34
Ostatnio edytowane przez Witoldon : 18.03.2011 o godz. 17:11.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|