Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9660
Stary 16.03.2011, 17:45
Normalnie, nie bawię się w puszczanie tasiemców, ale dziś z nadmiaru wolnego czasu stworzyłem taki kuponik:

Chelsea FC - FC Kopenhaga 1
Real Madrid - Olympique Lyonnais 1
Inverness Caledonian Thistle - Celtic Glasgow 2

Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 2
Tytan AZS Czestochowa - Zaksa Kedzierzyn-Kozle 2
Ivanovic A. - Bartoli M 1
Asseco Prokom Gdynia - PGE Turow Zgorzelec 1

System (5/7)
AKO 10,34
Ostatnio edytowane przez Witoldon : 18.03.2011 o godz. 17:11.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując