Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5811
Stary 16.03.2011, 17:20
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Widze, ze znowu Smuda obrywa, a pewnie w ogole nie ma dla niego tematu - czy sie w ogole gdzie wypowiadal w tej sprawie ? Nie.
Tak sie akurat sklada, ze Smuda co kolejke jest na kilku meczach na zywo wiec nie powtarzajcie bezmyslnie tego co napisal jakis krzykacz powyzej - gdyby to bylo takie proste, pojechac, znalezc, wybrac, zapakowac w samochod i przywiezc ale to nie jest wybor szczeniaka dla dzieciaka.
Czasami to jest prost - w drużynie lidera ekstraklasy, jest jeden wyróżniający się pilkarz. Na dodatek młody, więc na Euro powinien być w jeszcze lepszej formie. Mimo to nie dostaje powołania, nawet na tą pseudo-kadrę która grała z jakimś Bangladeszem czy kimś...

Smuda jest jebnięty i głupi. Niszczy kadrę. Albo na euro nam się poszczęści i coś ugramy - wtedy już na lata trzeba będzie wynająć paru tłumaczy do reprezentacji. Albo standardowo się ośmieszymy, wtedy Rogery/Smudy po kończą kariery, a my zostaniemy bez piłkarzy, "bez niczego"...
Odpowiedz cytując