|
Co za cyrk ja pierdziele , chłopakowi mętlik w głowie robić , no ale sie nie dziwię skoro mamy słaby materiał w reprezentacji , Meli ma Polski paszport więc sępy nie śpią.
Ale jak by miał wybierać między Arboledą a Meliksonem to wolę już to drugie.
Pożyjemy zobaczymy co będzie dalej.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|