John1906 napisał(a):

Wypowiedź Meliksona z piątkowego PS: ...całe życie spędziłem w Izraelu i to jest moja reprezentacja. Na razie zagrałem tylko raz, lecz mam na koncie mecze w młodzieżówce i spotkania nieoficjalne.
To chyba kończy temat
|
Cytat:
|
Kadra Polski? Nie lubię gdybać. Jak dostanę propozycję, to się zastanowię. Nie mówię nie" - mówi Maor Melikson.
|
Zapomniałeś dodać
Zresztą nie czas teraz na reprezentacje, ważniejsza jest Wisła i niech na niej się skupi, niepotrzebnie robią chłopakowi mętlik w głowie.