Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9477
Stary 16.03.2011, 15:27
Pozostaje się modlić żeby nie opuścili tego 16 miejsca, bo więcej drużyn do wywalenia na lewo nie widać. A podejrzewam, że jak ŁKS faktycznie będzie miał coś nie tak to będzie wolał odpuścić awans niż pomagać Cracovii.
Odpowiedz cytując