Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.03.2011, 15:25
No i dobrze żeby zagrał Rios, pokaże czy umie grać (tzn czy mu się chce, bo umie na pewno) czy w dupie ma kopanie w Polsce i z niecierpliwością czeka na powrót do Argentyny, w obronie jeden ch** czy zagra Bunoza i Kew, Kew i Osman czy Osman i Bunoza, chciałbym jeszcze zobaczyć w akcji Boukhariego.
Strata mała, co to jest jedna bramka dla Wisełki, damy rade.
Fajnie było by wygrać, w półfinale ojebać amice i w finale zagrać z BKSem!
Dziś 0-2 Genkov Genkov!

P.S. Nawet Franciszek się wybrał na mecz!

jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Z wypowiedzi Maaskanta w gazecie, stwierdził że Boukhari może już zagrać , jednak woli go zostawić na mecz z Polonią.
No chyba że tak, nie czytałem
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 16.03.2011 o godz. 15:45.